BIOTOP - Ściegny k/Karpacza
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Ściegny k/Karpacza. Powrt na stron gwn

Jesteś 67919
gościem
na naszej stronie


Oferta

Entuzjaści turystyki krajowej często powtarzają, że niektóre miejscowości na terenie Polski są niejako skazane na sukces, ich położenie sprawia bowiem, że nie można ich pominąć planując tak letni, jak i zimowy wypoczynek. Na liście miast, których zwyczajnie nie wypada ignorować jedno z czołowych miejsc zajmuje z pewnością zlokalizowany we wschodnich Karkonoszach Karpacz o którego walorach najlepiej świadczy to, ż
więcej na temat: położenie Karpacza
Mały, rodzinny Biotop - oferuje obecnie apartament z osobnym wejściem ( pokój wraz z łazienką). Wejście od strony ogrodu.

Własny ogród biodynamiczny - dla naszej kuchni; chleb, dżemy, przeciery i pikle robimy sami. Wykorzystaj możliwość medytacji w ogrodzie. Leżaki, hamak. Możliwość rezerwacji posiłków wegetariańskich, wegańskich lub makrobiotycznych. Sama wypiekam chleb pełnoziarnisty na zakwasie oraz ciasta zdrowe bez cukru.

Wszystko dopracowane ręką Barbary (ukończyła kurs w Internationale Makrobiotik Institut w 1993 roku w Kiental, Szwajcaria).

Ogromny Park Narodowy wraz z terenami chronionymi oraz szlaki turystyczne o różnych poziomach trudności, korty tenisowe, rynna zjazdowa, Western City, grota solna w pobliżu.
W zimie możliwość uprawiania wielu sportów zimowych.

Wspaniały urlop, odpoczynek w górach, w krystalicznie czystym powietrzu u podnóża Śnieżki.


www.biotop.wkarpaczu.pl


Copyright 2000 - 2022 | Zaloguj | położenie Karpacza